HOME UKÁZKY STUDIO KONTAKT

S T Y L I N G    S T U D I O                         ...  portréty,  proměny,  svatby

 "  STYL  SE  NEDÁ  KOUPIT   ...   MUSÍ  SE  PROŽÍT  "


 

 

 

 

Individuální návrhy a šití

 

 

 

 


Fotografie těchto stránkách vznikaly spoluprací stylistického a fotografického studia CREATIVE.  Jedná se o reklamní  fotografie , nebo fotografie  proměn pro individuální klientelu.

Dlouholeté zkušenosti majitelů studia jsou na začátku výtvarné představy, která se pak se spolupracovníky realizuje. Vše provází snaha o maximálně inovativní a kvalitní výsledky. Nabídka stylingu, event. celkové proměny včetně líčení a účesů je určena jak soukromým zájemcům, tak i firemní klientele.NAJÍT  SVOJI  NOVOU  PODOBU  "

        GO TO STUDIO

                                          ukázky proměn

 

STUDIO MÓDY

Od svého založení v r.2000 nabízí studio CREATIVE MODA nejen kvalitní módu, ale také vše, co pomáhá vytvářet to, co si představujeme pod pojmem STYL. Prvořadým kritériem činnosti studia je maximálně individuální přístup ke klientele při tvorbě profesního šatníku, při výběru šatů pro vyjímečnou událost, při hledání nejvhodnějších doplňků. Podstatnou činností studia je poradenství v oboru image, styling pro individuální příležitosti i profesionální účely. Umístění Creative studia na Masarykově nám., zavedený styl práce s nutností objednání se, nabízí příjemné, klidné, avšak v oblasti módy podnětné prostředí, v němž vás rádi přivítáme.

 

LUXUSNÍ KONFEKCE
Při výběru luxusních značek preferujeme jejich nadčasovost, exkluzivitu, i vzájemnou kombinovatelnost, malé série doplňujeme také nabídkou nejlepších kolekcí z kategorie pret-a-porter známých světových značek.


AUTORSKÁ MÓDA
Pod značkou "creative inspiration" může klientela najít 2x ročně malé kolekce autorské módy, které reflektují aktuální světové trendy, avšak zároveň vycházejí z potřeb konkrétních klientek. Za úsilím všech, kdo spolupracují na podobě nových kolekcí, včetně jejich fotografického a reklamního využití, je snaha vždy o krok dál posunout vidění a přijímaní módy a stylu.


NÁVRHY + ZAKÁZKY
Luxusní modelová konfekce a vlastní autorská značka je doplňována navrhováním a šitím modelů na míru / profesionálním konfekčním způsobem, ne "salonním" /. V každé z uvedených činností klademe důraz na nadstandardní kvalitu materiálů
i zpracování. Díky neustálému rozšiřování subdodavatelů si mohou klientky v posledních letech vybírat látky světových značek z limitovaných sérií - např. Prada, Moschino, Cavalli, Galliano, Max Mara.

 

STYLING

Následující fotografie vznikly výhradně jako produkt spolupráce "móda+styling" + "foto+grafika" CREATIVE. Podstatnou část ukázek tvoří reklamní fotografie pro kampaně textilních, kosmetických a podobných firem, jiné fotografie jsou zakázkou pro individuální klientelu. Dvacetileté zkušenosti obou majitelů a tvůrců zároveň, to, že jsou na začátku výtvarného řešení, které pak se spolupracovníky realizují, zaručují maximálně inovativní a kvalitní výsledky. Nabídka stylingu, event. celkové proměny včetně líčení a účesů je určena jak soukromým zájemcům, tak i firemní klientele. 


S T U D I O    P R O M Ě N Y    ==>

 

 

 

 

stylistické proměny pro fotografie módy

 

 


 

 

 

 

 

 

Video  1:50

proměny modelky

a fotografie

v našem studiu.

 

 

 

 

 

 


 

 

 


Váš email:
Text zprávy:
Kód obr:
kod
  


 


Fotogalerie 
 
CREATIVE FOTO     |     2011     |     Developed by NET sign studio