Penzion

Jilešovice u Hlučínského jezera

Welcome

Komplexní servis

Hlavní činností je výkup, prodej a zpracování kovového odpadu a komplexní služby spojené s touto činností. Pomocí vozového parku a kontejnerů zajišťujeme pravidelnou přepravu šrotu. Investicemi do strojního zařízení si udržujeme široké portfolio nejmodernější techniky.

Naše provozovny

Pro zákazníky zajišťujeme služby po celé České republice, Polsku a Slovensku. Všechny naše provozy jsou vybaveny železničními vlečkami a dostatečnou zpracovatelskou kapacitou a logistickou přípravou.

Barevné kovy

Pro stanovení nejlepší možné ceny a kvality barevných kovů používá naše společnost nejmodernější spektrometrické přístroje, které zaručují přesné chemické složení materiálu. 
© Trojek 2013

V ocelovém městě

nebereme šrot na lehkou váhu ...

Společnost TROJEK a.s. je nejvýznamnější tuzemskou firmou, která se zabývá obchodováním s ocelovými odpady, barevnými kovy a likvidací automobilů. Všem našim zákazníkům nabízíme komplexní servis zabezpečený nejvyšší technickou vybaveností v České republice. Díky této skutečnosti máme před konkurencí náskok.
Firma Firma Služby Služby Provozovny Provozovny Technika Technika Kontakt Kontakt Aktuality Aktuality Kariéra Kariéra
TROJEK a.s.  /  Ostrava   Mariánské  Hory  /  nejlépe vybavené šrotiště v České republice
Profil společnosti  Společnost TROJEK a.s. je nejvýznamnější tuzemskou firmou, která se zabývá obchodováním s ocelovými odpady, barevnými kovy a likvidací automobilů. Všem našim zákazníkům nabízíme komplexní servis zabezpečený nejvyšší technickou vybaveností v České republice. Díky těmto skutečnostem máme před konkurencí náskok. Flotila nákladních automobilů, bagrů a další techniky v rozsahu přes 200 ks nemá u nás obdoby. Této situace na trhu jsme dosáhli za 20 let existence společnosti díky pracovní činnosti zaměřené zejména na efektivitu hospodaření. Vzhledem k optimálnímu rozložení našich hlavních provozů v Kolíně, Otrokovicích a především v Ostravě zabezpečujeme služby pro naše zákazníky po celé České republice, Polsku a Slovensku. Všechny uvedené provozy jsou vybaveny železničními vlečkami a zejména dostatečnou zpracovatelskou kapacitou moderních strojních zařízení na zpracování kovového odpadu a barevných kovů. Hlavní provoz v Ostravě je nejlépe vybavené šrotiště v České republice. Této skutečnosti jsme dosáhli inovacemi technického a strojního vybavení a rozšiřováním kapacity nákladních automobilů, které svážejí šrot a barevné kovy od našich dodavatelů. Našimi odběrateli jsou nejvýznamnější ocelářské společnosti na evropském trhu. Mezi další významné odběratele patří slévárny, pro něž jsme vytvořili také samostatnou obchodní divizi, která reaguje na specifické požadavky tohoto oboru. Věříme, že vám našimi službami poskytneme nejen maximálně kvalitní servis, ale i nabídku vysoké cenové hladiny, a společně tak se svými zákazníky splníme svůj cíl, že  ... nebereme šrot na lehkou váhu. Ing. Zdeněk Trojek ředitel a předseda představenstva